Dekanımız

Prof. Dr. Şükrü Dilege 01.09.2018-31.08.2021 15.01.2018-01.09.2018 (Vekil Dekan)

Dekan Yardımcılarımız

Prof. Dr. Kemal Baysal 2.7.2018- 30.6.2021
Prof. Dr. Barış Ata 1.9.2017 - 31.8.2020
Prof. Dr. İhsan Solaroğlu 1.9.2014 - 31.8.2020

Önceki Dekanlarımız

Prof. Dr. Evren Keleş 01.09.2014-31.08.2017
(KURUCU DEKAN) Prof. Dr. Şevket Ruacan 01.10.2009 – 31.08.2014

Önceki Dekan Yardımcılarımız

Prof. Dr. Şükrü Dilege 1.9.2017 - 15.1.2018
Prof. Dr. Tarık Esen 1.9.2014 - 31.8.2017
Prof. Dr. Mehmet Demirhan 1.9.2014 - 31.8.2017
Prof. Dr. Evren Keleş 1.10.2009 - 31.8.2015