Doç. Dr. Tamer Önder’e Tebrikler!
12
Kasım 2019, Salı

Ülkemizin önemli bir araştırma enstitüsü olan İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi (İBG), kurumun ilk “Bilim Madalyası”nı, 10 Kasım günü düzenlediği törenle Türkiye Bilimler Akademisi Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanı Programı (TÜBA-GEBİP) Ödülü sahibi ve Üniversitemiz Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tamer Önder’e takdim etmiştir.

Habere Git
Prof. Dr. M. Derya Balbay’ı Tebrik Ederiz!
05
Kasım 2019, Salı

Habere Git
Üroloji Anabilim Dalımıza Tebrikler!
01
Kasım 2019, Cuma

Eylül ayında Portekiz’de düzenlenen 16. Avrupa Robotik Üroloji Kongresi’nde (16th Meeting of the EAU Robotic Urology Section); “3D Real Time Image Reproduction of the Prostate” çalışması ile 3.'lük Poster Ödülü alan Üroloji Anabilim Dalımızı, Prof. Dr. Erdem Canda başta olmak üzere emeği geçen herkesi gönülden tebrik ederiz.

Habere Git
Prof. Dr. Afsun Şahin’e ve Doç. Dr. Seda Kızılel’e Tebrikler!
31
Ekim 2019, Perşembe

Göz Hastalıkları (Oftalmoloji) Anabilim Dalı Başkanımız Prof. Dr. Afsun Şahin’in, Mühendislik Fakültesi öğretim üyelerinden Doç. Dr. Seda Kızılel ile birlikte KUTTAM bünyesinde yürütmekte olduğu "Novel corneal crosslinking technique with eosin-Y and visible light" başlıklı çalışma 17-19 Ekim 2019 tarihinde Fransa'nın Nice şehrinde düzenlenen 22. European Association for Vision and Eye Research (EVER) Kongresinde "Cornea and Ocular Surface" alanında Young Investigator Award ödülüne layık görülmüştür. Prof. Dr. Afsun Şahin’i ve Doç. Dr. Seda Kızılel’i gönülden tebrik ediyoruz.

Habere Git
Prof. Dr. Yüksel Peker’i tebrik ederiz!
16
Ekim 2019, Çarşamba

Dr. Yüksel Peker'in ''CPAP Adherence for Prevention of Major Adverse Cerebrovascular and Cardiovascular Events in Obstructive Sleep Apnea'' başlıklı makalesi The American Journal of Respiratory and Critical Care Medicine'da yayınlanmak üzere kabul edildi.

Habere Git
Prof. Dr. Nazan Canbulat’a Tebrikler!
11
Ekim 2019, Cuma

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyelerimizden Prof. Dr. Nazan Canbulat 2017 yılında başladığı Foundation for Advancement of International Medical Education and Research (FAIMER) tarafından düzenlenen ve ECFMG himayesi altındaki Uluslararası Tıp Eğitimi Destek Programı’ndaki Fellowship’ini tamamlayarak, mezun olmuştur.

Habere Git
Dr. Öğretim Üyesi Ceyda Açılan Ayhan’a Tebrikler!
09
Ekim 2019, Çarşamba

Tıp Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü öğretim üyelerimizden Dr. Öğr. Üyesi Ceyda Açılan Ayhan, 2019 Dr. Nejat F. Eczacıbaşı Tıp Ödülleri “Bilimsel Araştırma Destek Ödülü”nü kazanmıştır.

Habere Git
Prof. Dr. Uğur Selek’i Tebrik Ederiz!
01
Ekim 2019, Salı

Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı Başkanımız Prof. Dr. Uğur Selek, ABD Ulusal Radyasyon Onkolojisi Derneği’nin “FASTRO” (Fellow of ASTRO) unvanına layık görülmüş olup, payesi Chicago'da düzenlenen  61. ASTRO kongresinde kendisine takdim edilmiştir.

Habere Git
Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Bünyesinde Doç. Dr. Elif Vatanoğlu Tarafından Kurulan “Oksitosin Tıp ve Sanat Platformu” Çalışmaları Hakkında Bilgilendirme
29
Ağustos 2019, Perşembe

Oksitosin Tıp ve Sanat Platformu; Tıpta İnsan Bilimleri alanı içinde şekillendirdiği detaylı projelerini sağlık çalışanları, tıp fakültesi öğrencileri, sosyal bilimciler ve sanat dünyası ile paylaşmaya hazırdır.

Habere Git
Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi 10. Yıl Belgeseli
29
Mart 2019, Cuma

Habere Git
New Trends in Hematology 2019
28
Aralık 2018, Cuma

Habere Git
Fakültemize Üç Üstün Başarı Ödülü
14
Aralık 2018, Cuma

İçinde bulunduğumuz akademik yılın 2. toplantısı 30 Kasım’da Sevgi Gönül  Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. 2017-2018 Yılı Üstün Başarı Ödülleri de bu toplantıda sahiplerini buldu. Ödüller, her sene olsuğu gibi bu yıl da çok titiz ve özenli bir değerlendirme süreci ardından araştırma alanında üstün başarı gösteren öğretim üyelerine verildi. Bu sene fakültemizden çok değerli üç bilim insanımız Üstün Başarı Ödülü ile onurlandırıldı.

Habere Git